Notesy z nadrukiem – klienci je doceniają!

Notesy z nadrukiem niedawno znów zyskały popularność i stają się coraz bardziej popularne jako wysokiej jakości artykuły promocyjne. Głównym tego powodem jest fakt, że taki notes z nadrukiem oferowany jako opcja brandingu, nadaje produktowi odrobinę klasy jeśli jest opatrzony logo czy kolorystyką marki i klienci to doceniają.

Różnorodność notesów z nadrukiem na rynku

Dostępnych jest wiele różnych rozmiarów, kolorów i stylów, wśród których każda firma może bez problemu znaleźć notes z nadrukiem dla siebie. Niektóre – z klasyczną okładką, inne z luksusową gładką okładką z wytłaczanym wzorem, a jeszcze inne z gustownym wykończeniem w miękkich okładkach. Warto w dzisiejszych eko-świadomych czasach zwrócić także uwagę na opcję przyjazną dla środowiska, czyli taką gdzie notes jest wykonany w całości z materiałów pochodzących z recyklingu. Jeszcze lepiej gdy notesy podaruje się w zestawie z kolorowymi długopisami, które mogą być również oznakowane firmowym logo.

https://dobrekalendarze.pl/produkty/notesy

Jaki nadruk będzie najlepszy?

Nadruk na notesie może przybrać przeróżne formy. Oto, co musisz wiedzieć na temat najważniejszych, pamiętając iż opcje nadruku są w ścisłej zależności od materiału użytego do produkcji samego notesu. Najczęściej spotykanymi opcjami brandingu są te wykonane bezpośrednim drukiem cyfrowym w pełnym kolorze. Taki nadruk na notesie może wtedy być używany do tworzenia zarówno koloru dodatkowego, jak i pełnego koloru. Takie rozwiązanie jest idealne do zastosowania na płaskich powierzchniach. Nic więc dziwnego, iż jest to jeden z najpopularniejszych i najtańszych sposobów ozdabiania nadrukiem produktów.