Komu warto zlecić wydruk kalendarzy firmowych?

Każda większa, szanująca się firma zamawia gadżety z nadrukiem włąsnego logo i grafiką. Jest to bowiem doskonała forma reklamy i promocji, a koszty takich produktów są niewielkie, jeśli zamawia się je w większych ilościach. Najczęściej zamawiane są kubki, długopisy, parasole, smycze i czapecki z daszkiem. Druk cyfrowy umożliwia jednak również stworzenie firmowego kalendarza. Coraz częściej firmy decydują się na ten krok, ponieważ jest to przy okazji gadżet bardzo praktyczny, z którego korzystają później pracownicy, ale można go także wręczać klientom i kontrahentom firmy na koniec starego roku z życzeniami.

Druk cyfrowy kalendarzy firmowych

Wiele drukarni oferuje możliwość zamawiania kalendarzy z logo firmowym lub inną, wybraną grafiką. Można je zamawiać w dowolnych ilościach, ale im więcej sztuk, tym niższa cena za jedną, dlatego trzeba dobrze oszacować zamówienie. Jakie kalendarze można zamówić? Książkowe, ścienne, typu biuwar, domki na biurko, czy też małe kalendarzyki wielkości wizytówki. To od właściciela firmy zależy, która opcja odpowiada mu najbardziej. Większość klientów zamawia kilka rodzajów kalendarzy. Te książkowe przydają się przede wszystkim pracownikom na wyższym stanowisku, natomiast kalendarze ścienne to optymalna opcja prezentu wręczanego osobom współpracującym z firmą.

Gdzie warto zamawiać wydruk kalendarzy?

Można znaleźć wiele miejsc, które zajmują się drukiem cyfrowym różnych produktów. Kalendarze znajdują się zwykle w ofercie większych drukarni i agencji reklamowych, które mogą liczyć na duże zamówienia od swoich klientów. Malutkie punkty nie zawsze podejmują się wydruku kalendarzy firmowych. Bez trudu takie gadżety można dziś zamawiać online, bez konieczności wychodzenia z domu. Wystarczy tylko znaleźć drukarnię w Polsce, która oferuje najniższe ceny i wysoką jakość, a następnie złożyć zamówienie za pośrednictwem jej strony internetowej. Całe zamówienie dostarczane jest następnie przez kuriera pod wskazany przy zamówieniu adres – firmowy lub prywatny.