Nagrywanie filmów okularami

Man posing in the dark with a fedora hat and a trench coat, 1950s noir film style character


Okulary z kamerką do nagrywania filmów to z pewnością oryginalny gadżet, ale jak się okazuje nie dla zwykłych użytkowników, lecz przede wszystkim dla detektywów z uprawnieniami. Profesjonalne okulary z kamerą powstały w konkretnym celu, jakim jest prowadzenie śledztwa.

Zwykłe okulary vs szpiegowskie

Okulary, które posiadają kamerę, tak naprawdę wyglądają bardzo podobnie do zwykłych okularów. Gdy ktoś je nosi, trudno jest stwierdzić, czy są zwykłe, czy może właśnie z kamerą. Dlatego są tak bardzo skuteczne w działaniu i detektywi mogą nimi nagrać dowolny film, a nawet zrobić zdjęcie. Takie okulary z kamerą to podstawowy gadżet każdego detektywa, który ułatwia pracę i jednocześnie umożliwia stworzenie całkiem wyraźnego filmu do późniejszego obejrzenia.

Niczym Agent 007..?

Tak, stosując okulary szpiegowskie możemy upodobnić się do agentów 007 min James Bond. Jest to dość pochwalna opinia, jednka należy być świadom, że istnienie takich agentów to powszechnie rozprzestrzeniane i nagłaśnianie mity. W realnym świecie nie istnieją tego typu szpiedzy.