Jak rozpocząć przygodę z treningiem EMS?

Trening EMS to nowoczesny sposób na szybkie zrzucenie zbędnych kilogramów oraz wypracowanie tkanki mięśniowej w krótkim czasie, oraz bez większego wysiłku. Trening z elektrostymulatorem jest jedną z wyjątkowo skutecznych metod stosowanych ostatnimi czasy na wielu siłowniach. Na czym polega ta specjalna metoda? Jak wyglądają początki z elektrostymulatorem?

 

Jak działa trening EMS?

Trening EMS to trening, który łączy w sobie tradycyjny trening oraz najnowszą technologię. Elektro impulsy wysyłane przez urządzenie wpływają na aktywność mózgu, który pobudza do większej pracy mięśnie. Ich częstsza kurczliwość daje większe efekty niż pobudzenie ich w naturalny sposób. Wszystko to sprawia, że trening EMS jest jednym z najbardziej skutecznych. A jak rozpocząć taki trening?

 

Pierwsze kroki z elektrostymulatorem

Aby rozpocząć trening EMS należy porozmawiać z trenerem. Taki wywiad pozwoli ustalić nasze cele. Kolejnym krokiem jest przeprowadzenie badania analizy składu ciała. Ten krok z kolei pomoże ustalić nasze możliwości. Na podstawie wniosków, trener będzie w stanie odpowiednio ustawić intensywność przesyłanych fal. Teraz wystarczy ubrać odpowiedni strój i rozpocząć ćwiczenia. Ten rodzaj ćwiczeń jest wyjątkowy pod kilkoma względami. Przede wszystkim daje szybkie efekty, bez konieczności wylewania ostatnich potów na siłowni. Trening EMS stworzony jest dla każdego, dzięki indywidualnemu dopasowaniu siły impulsów elektrycznych. Dowiedz się więcej na temat tego nowoczesnego rozwiązania. Być może będziesz kolejną osobą, która zgubiła zbędne kilogramy i rozbudowała tkankę tłuszczową dzięki treningowi EMS.